ESP E-II Eclipse BM Blue Natural Fade Elektro Gitar
ESP E-II Eclipse BM Blue Natural Fade Elektro Gitar
Şimdiye kadar üretilmiş en iyi görünümlü, en iyi sesli ve en yüksek kaliteli tek kesimli gitarlardan biri olan E-II Eclipse, Japonya'daki ESP fabrikasında üretiliyor ve profesyonel düzeyde sahne ve stüdyo çalışmaları için gitarlarına güvenen ciddi oyuncular için tasarlandı. Bu gitar, kemik eşik, ESP askı kilitleri, Gotoh kilitli akort burguları ve Gotoh TOM köprü ve kuyruk parçası gibi üst düzey bileşenler sunuyor. Belki de en etkileyici olanı, her iki ses düğmesinde de ayrı ayrı push-pull kontrolleriyle tek bobin moduna ayarlanabilen EMG 57TW/66TW manyetik setidir. Maun gövde ve maun sap üzerine set-thru yapım tekniğiyle ve 22 ekstra jumbo paslanmaz çelik perdeye sahip abanoz klavye ile üretilen E-II Eclipse'in en yeni versiyonu üç farklı stilde mevcuttur: Mavi Doğal Geçişli kaplamalı damarlı akçaağaç üst kısım; Siyah Doğal Patlamalı alevli akçaağaç üst kısım; ve akçaağaç kaplamalı Kar Beyazı Saten kaplama. Tüm E-II Eclipse modelleri, gövde, sap ve uyumlu kafa kısmında çoklu kenar süslemesi gibi üst düzey tasarım özelliklerine sahiptir ve ESP sert kılıfıyla birlikte gelir.
Teknik Özellikler
| Gövde Yapısı | Set-Thru |
|---|---|
| Skala | 24.75" |
| Gövde Ağacı | Mahogany |
| Üst Kapak | Burled Maple |
| Sap Ağacı | Mahogany |
| Klavye Ağacı | Ebony |
| Klavye Yarıçapı | 305mm |
| Renk | Blue Natural Fade |
| Eşik Genişliği | 42mm |
| Eşik Tipi | Bone |
| Sap Profili | Thin U |
| Perdeler | 22 XJ Stainless |
| Donanım Rengi | Black Nickel |
| Askı Düğmeleri | ESP Strap Lock |
| Burgular | Gotoh Locking |
| Köprü | Gotoh TOM & Tailpiece |
| Köprü Manyetiği | EMG 57TW Brushed Black Chrome *(Pull Bridge Volume for Split) |
| Orta Manyetik | |
| Sap Manyetiği | EMG 66TW Brushed Black Chrome *(Pull Neck Volume for Split) |
| Elektronikler | Active |
| Kontroller | Volume(Push/Pull)/Volume(Push/Pull)/Tone/Toggle Switch |
| Teller | Elixir Nanoweb Light (.010/.013/.017/.026/.036/.046) |
| Kutu / Kılıf | Hardcase |