ESP E-II Eclipse Full Thickness Fm Vintage Honey Burst Elektro Gitar
ESP E-II Eclipse Full Thickness Fm Vintage Honey Burst Elektro Gitar
Eskiden “ESP Standard” olarak adlandırılan tüm ESP E-II enstrümanları, Japonya'nın Tokyo şehrindeki ESP fabrikamızda üretilir ve gitarları ve bas gitarları için ton, his veya güvenilirlik konusunda hiçbir taviz vermeyen profesyonel müzisyenler için tasarlanmıştır. E-II Eclipse Full Thickness, adından da anlaşılacağı gibi, geleneksel olarak kalın bir gövdeye sahiptir. Bu gitar, muhteşem Vintage Honey Burst kaplamaya sahip, alevli akçaağaç üst kısma sahip maun gövde ve tek katmanlı krem rengi kenar şeridi ile set-thru yapım tekniğini kullanır. E-II Eclipse Full Thickness ayrıca, ESP bayrak işlemeleri içeren ve süper pürüzsüz çalınabilirlik için arka kısımda saten kaplamaya sahip, kenarları bağlı abanoz klavyeli maun bir sapa sahiptir. Birinci sınıf bileşenler arasında Gotoh kilitli akort burguları, Gotoh TOM köprü ve kuyruk parçası, kemik eşik, ESP askı kilitleri ve her bir manyetiği ayırmak için push-pull kontrolleri sunan bir dizi Seymour Duncan '59 ve JB Chrome manyetik bulunur. ESP sert kılıf dahildir.
Teknik Özellikler
| Gövde Yapısı | Set-Thru |
|---|---|
| Skala | 24.75" |
| Gövde Ağacı | Full Thickness Mahogany w/ Maple Cap |
| Üst Kapak | Flamed Maple |
| Sap Ağacı | Mahogany |
| Klavye Ağacı | Ebony |
| Klavye Yarıçapı | 305mm |
| Renk | Vintage Honey Burst |
| Eşik Genişliği | 42mm |
| Eşik Tipi | Bone |
| Sap Profili | Thin U |
| Perdeler | 22 XJ |
| Donanım Rengi | Chrome |
| Askı Düğmeleri | ESP Strap Lock |
| Burgular | Gotoh Locking |
| Köprü | Gotoh TOM & Tailpiece |
| Köprü Manyetiği | Seymour Duncan JB Chrome *(Pull Tone for Split) |
| Orta Manyetik | |
| Sap Manyetiği | Seymour Duncan '59 Chrome *(Pull Tone for Split) |
| Elektronikler | Passive |
| Kontroller | Volume/Volume/Tone(Push/Pull)/Toggle Switch |
| Teller | Elixir Nanoweb Light (.010/.013/.017/.026/.036/.046) |
| Kutu / Kılıf | Hardcase |