ESP E-II Horizon-III FR See Thru Black Sunburst Elektro Gitar
ESP E-II Horizon-III FR See Thru Black Sunburst Elektro Gitar
E-II Horizon-III, Horizon Serisinin kavisli üst kısmını, uzatılmış bir üst boynuz ve daha kısa, daha yuvarlak bir alt boynuz içeren bir gövdede sunan özel bir gitar şeklidir. Eskiden "ESP Standard" olarak adlandırılan tüm ESP E-II enstrümanları, Japonya'nın Tokyo şehrindeki ESP fabrikamızda üretilir ve gitarları ve bas gitarları için ton, his veya güvenilirlik konusunda hiçbir taviz vermeyen profesyonel müzisyenler için tasarlanmıştır. E-II Horizon-III, 25,5 inç ölçekli, gövdeye entegre sap yapısına sahip bir gitardır. Muhteşem See Thru Black Sunburst kaplamalı maun gövde ve arka tarafında saten kaplamalı üç parçalı akçaağaç sap ile süper pürüzsüz bir çalınabilirlik sunar. Floyd Rose Original köprü, Gotoh kilitli akort burguları ve ESP askı kilitleri gibi profesyonel kalitede bileşenler içerir. E-II Horizon-III'ün manyetikleri arasında Seymour Duncan Jazz (sap) ve Seymour Duncan Custom 5 (köprü) bulunur; her ikisinde de bobin bölme için push-pull kontrolleri mevcuttur. ESP sert kılıf dahildir.
Teknik Özellikler
| Gövde Yapısı | Neck-Thru |
|---|---|
| Skala | 25.5" |
| Gövde Ağacı | Mahogany |
| Üst Kapak | Flamed Maple |
| Sap Ağacı | 3Pc Maple |
| Klavye Ağacı | Ebony |
| Klavye Yarıçapı | 305mm |
| Renk | See Thru Black Sunburst |
| Eşik Genişliği | 42mm |
| Eşik Tipi | Locking |
| Sap Profili | Thin U |
| Perdeler | 24 XJ |
| Donanım Rengi | Black |
| Askı Düğmeleri | ESP Strap Lock |
| Burgular | Gotoh Locking |
| Köprü | Floyd Rose Original |
| Köprü Manyetiği | Seymour Duncan Custom 5 *(Pull Tone for Split) |
| Orta Manyetik | |
| Sap Manyetiği | Seymour Duncan Jazz *(Pull Tone for Split) |
| Elektronikler | Passive |
| Kontroller | Volume/Tone(Push/Pull)/Toggle Switch |
| Teller | Elixir Nanoweb Super Light (.009/.011/.016/.024/.032/.042) |
| Kutu / Kılıf | Hardcase |