ESP E-II Horizon NT-II Blue-Purple Gradation Elektro Gitar
ESP E-II Horizon NT-II Blue-Purple Gradation Elektro Gitar
Eskiden “ESP Standard” olarak adlandırılan tüm ESP E-II enstrümanları, Japonya'nın Tokyo şehrindeki ESP fabrikamızda üretilmekte olup, gitar ve bas gitarlarında ton, his veya güvenilirlik konusunda hiçbir taviz vermeyen profesyonel müzisyenler için tasarlanmıştır. Piyasadaki tipik enstrümanlardan kesinlikle sıyrılacak yüksek performanslı bir gitar arıyorsanız, kapitone akçaağaç üst yüzey üzerindeki parlak degrade renk şemasıyla ESP E-II Horizon NT-II, mavi-mor geçişli kaplamasıyla kesinlikle dikkatleri üzerine çekecektir. Ancak bu gitarın muhteşem görünümü hikayenin sadece başlangıcı. Maun gövde, üç parçalı akçaağaç sap, 24 ekstra jumbo paslanmaz çelik perdeye sahip abanoz klavye ve kemik eşik, ESP askı kilitleri, Gotoh kilitli akort burguları ve tellerin gövdeden geçtiği tasarıma sahip Gotoh TOM köprü ve kuyruk parçası gibi üst düzey bileşenlerle donatılmış, gövdeye entegre saplı bir shred makinesidir. E-II Horizon NT-II'nin sesi, push-pull kontrolleriyle tek bobin moduna ayarlanabilen bir çift EMG 66TW (sap) ve EMG 57TW (köprü) aktif manyetikten gelir. ESP sert kılıf dahildir.
Teknik Özellikler
| Gövde Yapısı | Neck-Thru |
|---|---|
| Skala | 25.5" |
| Gövde Ağacı | Mahogany |
| Üst Kapak | Quilted Maple |
| Sap Ağacı | 3Pc Maple |
| Klavye Ağacı | Ebony |
| Klavye Yarıçapı | 305mm |
| Renk | Blue Purple Fade |
| Eşik Genişliği | 42mm |
| Eşik Tipi | Bone |
| Sap Profili | Thin U |
| Perdeler | 24 XJ Stainless |
| Donanım Rengi | Black Nickel |
| Askı Düğmeleri | ESP Strap Lock |
| Burgular | Gotoh Locking |
| Köprü | Gotoh TOM & Tailpiece |
| Köprü Manyetiği | EMG 57TW Brushed Black Chrome *(Pull Tone for Split) |
| Orta Manyetik | |
| Sap Manyetiği | EMG 66TW Brushed Black Chrome *(Pull Volume for Split) |
| Elektronikler | Active |
| Kontroller | Volume/Tone/Toggle Switch |
| Teller | Elixir Nanoweb Light (.010/.013/.017/.026/.036/.046) |
| Kutu / Kılıf | Hardcase |