ESP E-II Horizon NT-II Tiger Eye Amber Fade Elektro Gitar
ESP E-II Horizon NT-II Tiger Eye Amber Fade Elektro Gitar
ESP E-II Horizon NT-II, sustain sevenler için bir rüya gitardır; sapın gövdeye entegre olması ve Gotoh TOM köprüsü ile tellerin gövdeden geçmesi tasarımına sahiptir. Japonya'da üretilen ve desenli kapitone akçaağaç üst kısmında göz alıcı Kaplan Gözü Amber Fade kaplamasıyla sunulan E-II Horizon NT-II, 3 parçalı akçaağaç sap ve maun gövde, abanoz klavye ve 24 ekstra jumbo paslanmaz çelik perdeye sahiptir. Süper sıkı ritimlerden akıcı sololara kadar her şeye hazır olan bu gitar, kemik eşik, ESP askı kilitleri ve Gotoh kilitli akort burguları gibi üst düzey bileşenler içerir. E-II Horizon NT-II'nin sesi, push-pull kontrolleriyle seçilebilen tek bobin modu sunan fırçalanmış krom kaplamalı EMG 66TW (sap) ve EMG 57TW (köprü) manyetiklerinden oluşan olağanüstü aktif manyetik setinden gelir. ESP sert kılıf dahildir.
Teknik Özellikler
| Gövde Yapısı | Neck-Thru |
|---|---|
| Skala | 25.5" |
| Gövde Ağacı | Mahogany |
| Üst Kapak | Quilted Maple |
| Sap Ağacı | 3Pc Maple |
| Klavye Ağacı | Ebony |
| Klavye Yarıçapı | 305mm |
| Renk | Tiger Eye Amber Fade |
| Eşik Genişliği | 42mm |
| Eşik Tipi | Bone |
| Sap Profili | Thin U |
| Perdeler | 24 XJ Stainless |
| Donanım Rengi | Black Nickel |
| Askı Düğmeleri | ESP Strap Lock |
| Burgular | Gotoh Locking |
| Köprü | Gotoh TOM w/ String Thru |
| Köprü Manyetiği | EMG 57TW Brushed Black Chrome *(Pull Tone for Split) |
| Orta Manyetik | |
| Sap Manyetiği | EMG 66TW Brushed Black Chrome *(Pull Volume for Split) |
| Elektronikler | Active |
| Kontroller | Volume(Push/Pull)/Tone(Push/Pull)/Toggle Switch |
| Teller | Elixir Nanoweb Light (.010/.013/.017/.026/.036/.046) |
| Kutu / Kılıf | Hardcase |