ESP E-II M-II HT Black Natural Fade Elektro Gitar
ESP E-II M-II HT Black Natural Fade Elektro Gitar
Tüm ESP E-II enstrümanları, Japonya'nın Tokyo şehrindeki ESP fabrikamızda üretilir ve gitarları ve bas gitarları için ton, his veya güvenilirlik konusunda hiçbir taviz vermeyen profesyonel müzisyenler için tasarlanmıştır. ESP E-II M-II HT, muhteşem bir Siyah Doğal Geçişli kaplamaya sahip, damarlı akçaağaçtan yapılmış gövdeye sahip, sert kuyruklu Hipshot köprü ve gövde içinden geçen tel tasarımının tüm ton avantajlarını sunar. İnanılmaz derecede pürüzsüz bir çalma hissi için saten kaplamalı 3 parçalı akçaağaç sap ve 24 ekstra jumbo paslanmaz çelik perdeye sahip abanoz klavye sunar. E-II M-II HT ayrıca doğal gövde kenar şeridi, sapta beyaz kenar şeridi ve kaplamaya uygun kafa kısmı ve siyah donanım gibi tasarım detaylarına sahiptir. Tonu, hızlandırılmış bas tepkisi, ezici orta frekanslar ve hassas yüksek frekans artikülasyonu ile modern sesler için mükemmel olan, doğrudan monte edilmiş bir çift Bare Knuckle Aftermath Tyger manyetik tarafından desteklenir. Ayrıca ESP askı kilitleri, Gotoh kilitli akort burguları ve kemik eşik gibi yüksek kaliteli bileşenler de elde edersiniz. ESP sert kılıf dahildir.
Teknik Özellikler
| Gövde Yapısı | Set-Thru |
|---|---|
| Skala | 25.5" |
| Gövde Ağacı | Mahogany |
| Üst Kapak | Burled Maple |
| Sap Ağacı | 3Pc Maple |
| Klavye Ağacı | Ebony |
| Klavye Yarıçapı | 305mm |
| Renk | Black Natural Fade |
| Eşik Genişliği | 42mm |
| Eşik Tipi | Bone |
| Sap Profili | Thin U |
| Perdeler | 24 XJ Stainless |
| Donanım Rengi | Black |
| Askı Düğmeleri | ESP Strap Lock |
| Burgular | Gotoh Locking |
| Köprü | Hipshot w/ String Thru |
| Köprü Manyetiği | Bare Knuckle Aftermath Tyger |
| Orta Manyetik | |
| Sap Manyetiği | Bare Knuckle Aftermath Tyger |
| Elektronikler | Passive |
| Kontroller | Volume/Tone/3-Way Switch |
| Teller | Elixir Nanoweb Light (.010/.013/.017/.026/.036/.046) |
| Kutu / Kılıf | Hardcase |