ESP E-II M-II HT Mercury Blue Burst Elektro Gitar
ESP E-II M-II HT Mercury Blue Burst Elektro Gitar
Eskiden "ESP Standard" olarak bilinen ESP E-II enstrümanları, Japonya'daki ESP fabrikasında üretilmektedir. E-II M-II Mercury Blueburst ile hem görsel hem de işitsel olarak etkileyici, güçlü bir gitara sahip oluyorsunuz. Bu gitar, en yüksek perdelere hızlı ve kolay erişim için 25,5 inç ölçekte set-thru yapısına sahiptir. Kızılağaç gövdesi, şeffaf cilası altında inanılmaz görünen desenli ahşap damarları ve düğümleri olan damarlı akçaağaç üst kısma sahiptir. Üç parçalı akçaağaç sapı, en üst düzeyde pürüzsüz çalma hissi için arka tarafında saten cilalıdır. Abanoz klavye, sedefli ofset blok kakmalar ve 24 ekstra jumbo paslanmaz çelik perdeye sahiptir. Beyaz kenar şeridi, gitarın üst kısmını, kafa kısmını ve sapını vurgular. E-II M-II Mercury Blueburst, gövde içinden geçen tellere sahip Hipshot sabit köprü, Gotoh kilitli akort burguları, kemik eşik ve ESP askı kilitleri gibi birinci sınıf bileşenler sunar. Bu olağanüstü gitar ayrıca, yüksek hızlı staccato rifflerinin olağanüstü hızlı takibi için hızlandırılmış bas tepkisi sunan ve ezici bir ses, orta frekans ve hassas yüksek frekans artikülasyonu sağlayan, siyah Battleworn kapaklı doğrudan monte edilmiş Bare Knuckle Aftermath manyetiklere sahiptir. Push-pull ton kontrolü, manyetik bobin bölme özelliğine olanak tanır. ESP lüks sert kılıf dahildir.
Teknik Özellikler
| Gövde Yapısı | Set-Thru |
|---|---|
| Skala | 25.5" |
| Gövde Ağacı | Alder |
| Üst Kapak | Burled Maple |
| Sap Ağacı | 3Pc Maple |
| Klavye Ağacı | Ebony |
| Klavye Yarıçapı | 305mm |
| Renk | Mercury Blue Burst |
| Eşik Genişliği | 42mm |
| Eşik Tipi | Bone |
| Sap Profili | Thin U |
| Perdeler | 24 XJ Stainless |
| Donanım Rengi | Black |
| Askı Düğmeleri | ESP Strap Lock |
| Burgular | Gotoh Locking |
| Köprü | Hipshot Fixed w/ String Thru |
| Köprü Manyetiği | Bare Knuckle Aftermath Black Battleworn Direct Mount |
| Orta Manyetik | |
| Sap Manyetiği | Bare Knuckle Aftermath Black Battleworn Direct Mount |
| Elektronikler | Passive |
| Kontroller | Volume/Tone/3-Way Switch |
| Teller | Elixir Nanoweb Super Light (.009/.011/.016/.024/.032/.042) |
| Kutu / Kılıf | Hardcase |