ESP E-II M-II Neck Thru Black Elektro Gitar
(0) Yorum - 0 Puan
141.685,00 TL
ESP E-II M-II Neck Thru Black Elektro Gitar
ESP'nin Tokyo fabrikasında uzman luthierlerimiz tarafından üretilen ESP E-II M-II, en karmaşık soloları ve zorlu rifleri bile rahatlıkla çalabileceğiniz, gövdeye entegre saplı, hız canavarı bir gitardır. Bu gitar, stüdyo ve sahne için mükemmel kalite ve güvenilirliğe ihtiyaç duyan ciddi oyuncular ve profesyonel kayıt/turne müzisyenleri için tasarlanmıştır. Siyah ve Urban Camo renk seçenekleriyle sunulan E-II M-II, en iyi metal, hard rock, progresif ve ifade yeteneğinin gerekli olduğu diğer tüm çalma stilleri için agresif bir çift EMG 81 aktif manyetik ve Floyd Rose orijinal tremolo sistemini bir araya getiriyor. Özel olarak tasarlanmış sert taşıma çantası dahildir.
Teknik Özellikler
| Gövde Yapısı | Neck-Thru |
|---|---|
| Skala | 25.5" |
| Gövde Ağacı | Alder |
| Üst Kapak | |
| Sap Ağacı | 3Pc Maple |
| Klavye Ağacı | Ebony |
| Klavye Yarıçapı | 305mm |
| Renk | Black |
| Eşik Genişliği | 42mm |
| Eşik Tipi | Locking |
| Sap Profili | Thin U |
| Perdeler | 24 XJ |
| Donanım Rengi | Black |
| Askı Düğmeleri | ESP Strap Lock |
| Burgular | Gotoh Locking |
| Köprü | Floyd Rose Original |
| Köprü Manyetiği | EMG 81 |
| Orta Manyetik | |
| Sap Manyetiği | EMG 81 |
| Elektronikler | Active |
| Kontroller | Volume/Toggle Switch |
| Teller | Elixir Nanoweb Super Light (.009/.011/.016/.024/.032/.042) |
| Kutu / Kılıf | Hardcase |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!