ESP E-II M-II QM Black Natural Burst Elektro Gitar
ESP E-II M-II QM Black Natural Burst Elektro Gitar
Eskiden “ESP Standard” olarak bilinen ESP E-II enstrümanları, Japonya'daki ESP fabrikasında üretilmektedir. Kapitone üst yüzeyi, güzel yarı saydam kaplaması ve altın renkli donanım detaylarıyla E-II M-II Black Natural Burst, E-II adını taşıyan en dikkat çekici ve etkileyici gitarlardan biridir. Bu gitar, en yüksek perdelere hızlı ve kolay erişim için 25,5 inç ölçekte set-thru yapısına sahiptir. Gövdesi, desenli kapitone akçaağaç ile kaplanmış kızılağaçtan yapılmıştır. Üç parçalı akçaağaç sapı, en üst düzeyde pürüzsüz çalma hissi için arka tarafında saten kaplamalıdır. Abanoz klavyesinde sedefli ofset blok kakmalar ve 24 ekstra jumbo paslanmaz çelik perde bulunur. Bu gitarın tasarımının bir diğer üst düzey unsuru ise gövdedeki doğal maskeli kenar şeridi ve beyaz, tamamen kenar şeritli sap ve uyumlu kaplamalı kafa kısmıdır. E-II M-II Black Natural Burst, altın donanım, Floyd Rose Original çift kilitli köprü, Gotoh kilitli akort burguları ve ESP askı kilitleri gibi üst düzey bileşenler içerir. Bu olağanüstü gitar ayrıca, siyah Battleworn kapaklı ve altın cıvatalı doğrudan monte edilmiş Bare Knuckle Aftermath manyetiklere sahiptir; bu manyetikler, yüksek hızlı staccato rifflerinin olağanüstü hızlı takibi için hızlandırılmış bas tepkisi sunar ve ezici bir orta frekans ve hassas yüksek frekans sağlar. Artikülasyon. Push-pull ton kontrolü, bobin bölme özelliğine olanak tanır. ESP deluxe sert kılıf dahildir.
Teknik Özellikler
| Gövde Yapısı | Set-Thru |
|---|---|
| Skala | 25.5" |
| Gövde Ağacı | Alder |
| Üst Kapak | Quilted Maple |
| Sap Ağacı | 3Pc Maple |
| Klavye Ağacı | Ebony |
| Klavye Yarıçapı | 305mm |
| Renk | Black Natural Burst |
| Eşik Genişliği | 42mm |
| Eşik Tipi | Locking |
| Sap Profili | Thin U |
| Perdeler | 24 XJ Stainless |
| Donanım Rengi | Gold |
| Askı Düğmeleri | ESP Strap Lock |
| Burgular | Gotoh Locking |
| Köprü | Floyd Rose Original SE |
| Köprü Manyetiği | Bare Knuckle Aftermath Black Battleworn Direct Mount |
| Orta Manyetik | |
| Sap Manyetiği | Bare Knuckle Aftermath Black Battleworn Direct Mount |
| Elektronikler | Passive |
| Kontroller | Volume/Tone/3-Way Switch |
| Teller | Elixir Nanoweb Super Light (.009/.011/.016/.024/.032/.042) |
| Kutu / Kılıf | Hardcase |