ESP LTD ARROW-1000NT Charcoal Metallic Satin Elektro Gitar
ESP LTD Arrow-1000NT Charcoal Metallic Satin Elektro Gitar
LTD 1000 Serisi gitarlar, çalışan profesyonel müzisyenlerin bir enstrümanda ihtiyaç duyduğu tonu, hissiyatı, görünümü ve kaliteyi sunmak üzere tasarlanmıştır. Arrow-1000NT, "tremolosuz" anlamına gelir ve bu cesur ve köşeli gitar şeklini, gömme TonePros TOM köprüsü ve gövde içinden geçen tel tasarımıyla sunar. Maun gövde, 3 parçalı akçaağaç sap, ters kafa ve üçgen beyaz sedef kakmalı Macassar abanoz klavye ile gövde içinden geçen sap tasarımına sahiptir. Modern rock ve metal için tonlar sağlamak üzere tasarlanan Arrow-1000NT, doğrudan monte edilmiş Fishman Fluence Modern Humbucker aktif manyetiklere (sapta alnico ve köprüde seramik) ve ses tonlarını seçmek için push-pull kontrolüne sahiptir. Bu manyetikler, agresif ve vurucu tonlardan yumuşak ve net tonlara kadar olağanüstü çeşitlilikte geniş bir ton yelpazesi sunar. Arrow-1000NT ayrıca paslanmaz çelik perdeler ve hassas LTD kilitli akort burguları içerir.
Teknik Özellikler
| Gövde Yapısı | Neck-Thru |
|---|---|
| Skala | 25.5" |
| Gövde Ağacı | Mahogany |
| Üst Kapak | |
| Sap Ağacı | 3Pc Maple |
| Klavye Ağacı | Macassar Ebony |
| Klavye Yarıçapı | 300-400mm Compound |
| Renk | Charcoal Metallic Satin |
| Eşik Genişliği | 42mm |
| Eşik Tipi | Molded |
| Sap Profili | Extra Thin U |
| Perdeler | 24 XJ Stainless |
| Donanım Rengi | Black |
| Askı Düğmeleri | Standard |
| Burgular | LTD Locking |
| Köprü | Recessed Tonepros Locking TOM w/ String Thru |
| Köprü Manyetiği | Fishman Fluence Modern Humbucker Ceramic Black Direct Mount *(Pull Volume for Voice 2) |
| Orta Manyetik | |
| Sap Manyetiği | Fishman Fluence Modern Humbucker Alnico Black Direct Mount *(Pull Volume for Voice 2) |
| Elektronikler | Active |
| Kontroller | Volume(Push/Pull)/Toggle Switch |
| Teller | D'Addario XL120 (.009/.011/.016/.024/.032/.042) |
| Kutu / Kılıf |