ESP LTD Arrow-200 Black Elektro Gitar
(0) Yorum - 0 Puan
Kategori
Stok Kodu
c_LARROW200BLK
*7.108,54 TL den başlayan taksitlerle!
37.892,00 TL
ESP LTD Arrow-200 Black Elektro Gitar
Cesur tasarımıyla tamamen benzersiz olan LTD Arrow-200, metal, hard rock ve kalabalığın arasından sıyrılmanın önemli olduğu diğer türler için harika bir gitara sahip olmanın uygun fiyatlı bir yoludur. Arrow-200, harika ses veren ESP LH-150 manyetikleri, LTD by Floyd Rose tremolo sistemi, rahat bir maun gövde ve gül ağacı klavyeli ve 24 ekstra jumbo perdeli üç parçalı akçaağaç sapa sahiptir.
Teknik Özellikler
| Gövde Yapısı | Set-Neck |
|---|---|
| Skala | 25.5" |
| Gövde Ağacı | Mahogany |
| Üst Kapak | |
| Sap Ağacı | 3Pc Maple |
| Klavye Ağacı | Rosewood |
| Klavye Yarıçapı | 350mm |
| Renk | BLACK |
| Eşik Genişliği | 42mm |
| Eşik Tipi | Locking |
| Sap Profili | Thin U |
| Perdeler | 24 XJ |
| Donanım Rengi | Black |
| Askı Düğmeleri | Standard |
| Burgular | LTD |
| Köprü | LTD by Floyd Rose |
| Köprü Manyetiği | ESP LH-150B |
| Orta Manyetik | |
| Sap Manyetiği | ESP LH-150N |
| Elektronikler | Passive |
| Kontroller | Vol(P/P)/Toggle Switch |
| Teller | D'Addario XL120 (.009/.011/.016/.024/.032/.042) |
| Kutu / Kılıf |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!