ESP LTD B-204SM Perdesiz 4 Telli Bas Gitar
(0) Yorum - 0 Puan
35.631,00 TL
ESP LTD B-204SM Perdesiz 4 Telli Bas Gitar
Eşsiz renk tonu ve damar deseni vurgularıyla, benekli akçaağaç, kalabalığın arasından sıyrılan bir bas gitar için harika bir görünüm sunar. B-204SM FL, uygun fiyatlı perdesiz bir bas gitar arayanlar için mükemmel bir seçimdir; doğal saten kaplamalı benekli akçaağaç üst kapağa sahip dişbudak ağacından gövdeye, mükemmel çalma hissi için ince U şeklinde 5 parçalı akçaağaç/jatoba sapa ve istediğiniz perdeye hızlıca ulaşmanızı sağlayan 24 adet net bir şekilde işaretlenmiş perde göstergesine sahiptir. Ayrıca pasif ESP Designed SB-4 manyetikler, aktif ABQ-3 EQ ve şık siyah nikel donanım da elde edersiniz. Doğal saten kaplama seçeneğiyle mevcuttur.
Teknik Özellikler
| Gövde Yapısı | Bolt-On |
|---|---|
| Skala | 34" |
| Gövde Ağacı | Ash |
| Üst Kapak | Spalted Maple |
| Sap Ağacı | 5Pc Maple/Jatoba |
| Klavye Ağacı | Rosewood |
| Klavye Yarıçapı | 400mm |
| Renk | NATURAL SATIN |
| Eşik Genişliği | 40mm |
| Eşik Tipi | Molded |
| Sap Profili | Thin U |
| Perdeler | Fretless (24 Fret Markers) |
| Donanım Rengi | Black Nickel |
| Askı Düğmeleri | Standard |
| Burgular | LTD |
| Köprü | LTD BB-604 w/ String Thru |
| Köprü Manyetiği | ESP SB-4B |
| Orta Manyetik | |
| Sap Manyetiği | ESP SB-4N |
| Elektronikler | Passive |
| Kontroller | Volume/Balance/ABQ-3 3-Band Active EQ |
| Teller | D'Addario XL165 (.045/.065/.085/.105) |
| Kutu / Kılıf |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!