ESP LTD B-205 Spalted Maple Natural Bas Gitar
(0) Yorum - 0 Puan
40.828,00 TL
ESP LTD B-205 Spalted Maple Natural Bas Gitar
Eşsiz renk tonu ve damar deseni vurgularıyla, benekli akçaağaç, kalabalığın arasından sıyrılan bir bas gitar için harika bir görünüm sunar. B-205SM, uygun fiyatlı ancak yüksek kaliteli 5 telli bir bas gitardır ve doğal saten kaplamalı benekli akçaağaç üst kapağa sahip dişbudak ağacı gövdesi, mükemmel çalma hissi için gül ağacı klavyeli ince U şeklinde 5 parçalı akçaağaç/jatoba sapı ile birlikte gelir. Ayrıca pasif ESP Designed SB-5 manyetikler, aktif ABQ-3 3 bantlı EQ ve şık siyah nikel donanım da elde edersiniz. Ayrıca sol el versiyonu ve şeffaf siyah saten kaplama seçeneği de mevcuttur.
Teknik Özellikler
| Gövde Yapısı | Bolt-On |
|---|---|
| Skala | 34" |
| Gövde Ağacı | Ash |
| Üst Kapak | Spalted Maple |
| Sap Ağacı | 5Pc Maple/Jatoba |
| Klavye Ağacı | Rosewood |
| Klavye Yarıçapı | 400mm |
| Renk | NATURAL SATIN |
| Eşik Genişliği | 45mm |
| Eşik Tipi | Molded |
| Sap Profili | Thin U |
| Perdeler | 24 XJ |
| Donanım Rengi | Black Nickel |
| Askı Düğmeleri | Standard |
| Burgular | LTD |
| Köprü | LTD BB-605 w/ String Thru |
| Köprü Manyetiği | ESP Designed SB-5B |
| Orta Manyetik | |
| Sap Manyetiği | ESP Designed SB-5N |
| Elektronikler | Passive |
| Kontroller | Vol/Bal/ABQ-3 3-Band Active EQ |
| Teller | D'Addario XL (.045/.065/.085/.105/.125) |
| Kutu / Kılıf |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!