ESP LTD EC-1000 Vintage Black Solak Elektro Gitar
(0) Yorum - 0 Puan
65.383,00 TL
ESP LTD EC-1000 Vintage Black Solak Elektro Gitar
LTD EC-1000 Serisi gitarlar, profesyonel müzisyenlerin bir enstrümanda ihtiyaç duyduğu tonu, hissiyatı, görünümü ve kaliteyi, aynı zamanda ortalama müzisyenlerin de karşılayabileceği fiyatlarla sunmak üzere tasarlanmıştır. EC-1000 VB, inanılmaz görünümü ve mükemmel performansının birleşimi sayesinde sürekli olarak en popüler gitarlardan biridir. Vintage görünümlü gövde/sap/kafa kenar süslemesi ve altın renkli donanım sunar ve LTD kilitli akort burguları, TonePros kilitli TOM köprü ve kuyruk parçası ve aktif EMG 81/60 manyetiklerin agresif vuruşu gibi birinci sınıf bileşenler içerir. Ayrıca maun gövde, 3 parçalı maun sap ve 24 perdeli Macassar abanoz klavye ile set-thru yapıya sahiptir. Vintage Siyah kaplama seçeneğiyle mevcuttur.
Teknik Özellikler
| Gövde Yapısı | Set-Thru |
|---|---|
| Skala | 24.75" |
| Gövde Ağacı | Mahogany |
| Üst Kapak | |
| Sap Ağacı | 3Pc Mahogany |
| Klavye Ağacı | Macassar Ebony |
| Klavye Yarıçapı | 350mm |
| Renk | Vintage Black |
| Eşik Genişliği | 42mm |
| Eşik Tipi | Molded |
| Sap Profili | Thin U |
| Perdeler | 24 XJ Stainless |
| Donanım Rengi | Gold |
| Askı Düğmeleri | Standard |
| Burgular | LTD Locking |
| Köprü | TonePros Locking TOM & Tailpiece |
| Köprü Manyetiği | EMG 81 Black |
| Orta Manyetik | |
| Sap Manyetiği | EMG 60 Black |
| Elektronikler | Active |
| Kontroller | Volume/Volume/Tone/Toggle Switch |
| Teller | D'Addario XL110 (.010/.013/.017/.026/.036/.046) |
| Kutu / Kılıf |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!