ESP LTD EC-1000T CTM Charcoal Burst Elektro Gi̇tar
ESP LTD EC-1000T CTM Charcoal Burst Elektro Gitar
LTD 1000 Serisi gitarlar, profesyonel müzisyenlerin bir enstrümanda ihtiyaç duyduğu tonu, hissiyatı, görünümü ve kaliteyi sunmak üzere tasarlanmıştır. EC-1000T, geleneksel tam kalınlıkta maun gövdeyi (bel kesimi yok) zarif kapitone akçaağaç üst kısımla birleştirerek Kömür Patlaması (Charcoal Burst) kaplamasına sahiptir. Bu olağanüstü tasarım, TonePros kilitli TOM köprü ve kuyruk parçası, LTD kilitli akort burguları ve kontrol düğmeleri içeren siyah donanımlarla tamamlanmaktadır. Üç parçalı maun sapı, uyumlu bir kafa kısmı kaplamasına ve beyaz sedefli ESP bayrak kakmaları ve 22 ekstra jumbo paslanmaz çelik perdeye sahip Macassar abanoz klavyeye sahiptir. Bu gitarın sesi, doğrudan monte edilmiş Fishman Fluence Open Core Classic Humbucker manyetikleri ile üretilir. Her manyetik, push-pull kontrolleriyle seçilebilen üç ses tonu sunar. Sap manyetiğinde, Voice 1 aranan vintage PAF tonunu sunarken, Voice 2 havadar bir tını, Voice 3 ise vintage tek bobinli bir ton sunuyor. Köprü manyetiğinde ise Voice 1 PAF, Voice 2 klasik modifiye edilmiş humbucker ve Voice 3 ise aşırı sarımlı tek bobinli bir manyetiktir.
Teknik Özellikler
| Gövde Yapısı | Set-Thru |
|---|---|
| Skala | 24.75" |
| Gövde Ağacı | Mahogany / Maple Cap |
| Üst Kapak | Quilted Maple |
| Sap Ağacı | 3Pc Mahogany |
| Klavye Ağacı | Macassar Ebony |
| Klavye Yarıçapı | 350mm |
| Renk | Charcoal Burst |
| Eşik Genişliği | 42mm |
| Eşik Tipi | Molded |
| Sap Profili | Thin U |
| Perdeler | 22 XJ Stainless |
| Donanım Rengi | Black |
| Askı Düğmeleri | Standard |
| Burgular | LTD Locking |
| Köprü | TonePros Locking TOM & Tailpiece |
| Köprü Manyetiği | Fishman Fluence Open Core Classic Humbucker *(Pull Tone for Voice 1, Pull Neck Volume for Voice 3) |
| Orta Manyetik | |
| Sap Manyetiği | Fishman Fluence Open Core Classic Humbucker *(Pull Tone for Voice 1, Pull Neck Volume for Voice 3) |
| Elektronikler | Active |
| Kontroller | Bridge Volume/Neck Volume(Push/Pull)/Tone(Push/Pull)/Toggle Switch |
| Teller | D'Addario XL110 (.010/.013/.017/.026/.036/.046) |
| Kutu / Kılıf |