ESP LTD F-10 Kit Black Elektro Gitar
(0) Yorum - 0 Puan
17.761,00 TL
ESP LTD F-10 Kit Black Elektro Gitar
Başlangıç seviyesindeki gitaristler için uygun fiyatlı olan LTD F-10, hem harika bir başlangıç elektro gitarı hem de taşıma çantası içeriyor. F-10, sert rock ve metal için mükemmel kılan agresif açılı bir gövde tasarımına sahip ve tek bobinli ESP Designed LSH-100N (sap) ve humbucking LH-100B köprü manyetiği ile çeşitli tonlar sunuyor. Dahil edilen taşıma çantası, F-10'u derslere ve arkadaş evlerindeki jam session'lara götürmek için mükemmeldir.
Teknik Özellikler
| Gövde Yapısı | Bolt-On |
|---|---|
| Skala | 25.5" |
| Gövde Ağacı | Basswood |
| Üst Kapak | |
| Sap Ağacı | Maple |
| Klavye Ağacı | Engineered Hardwood |
| Klavye Yarıçapı | 350mm |
| Renk | BLACK |
| Eşik Genişliği | 42mm |
| Eşik Tipi | Molded |
| Sap Profili | Thin U |
| Perdeler | 24 XJ |
| Donanım Rengi | Chrome |
| Askı Düğmeleri | Standard |
| Burgular | LTD |
| Köprü | TOM |
| Köprü Manyetiği | ESP LH-100B |
| Orta Manyetik | |
| Sap Manyetiği | ESP LSH-100N |
| Elektronikler | Passive |
| Kontroller | Volume/Tone/Toggle Switch |
| Teller | (.010/.013/.017/.026/.036/.046) |
| Kutu / Kılıf | Gigbag |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!