ESP LTD George Lynch GL-200MT (Tiger Stripe)
(0) Yorum - 0 Puan
35.894,00 TL
ESP LTD George Lynch GL-200MT Tiger Stripe Elektro Gitar
Efsanevi gitarist George Lynch'in en tanınmış ESP Custom gitarlarından birinden esinlenerek tasarlanan LTD GL-200MT, Lynch'in Dokken'da ve uzun kariyerinin birçok döneminde kullandığı ünlü M-1 Tiger'ın uygun fiyatlı bir versiyonudur. Sarı renkte kaplan çizgili grafikli ıhlamur ağacından yapılmış gövdesi, 22 perdeli akçaağaç klavyeye sahip akçaağaç sapıyla birleştirilmiştir. Bu gitar, köprü pozisyonunda tek bir ESP Designed LH-150B humbucker manyetikle çalışır ve Floyd Rose Special köprü içerir.
Teknik Özellikler
| Gövde Yapısı | Bolt-On |
|---|---|
| Skala | 25.5" |
| Gövde Ağacı | Basswood |
| Üst Kapak | |
| Sap Ağacı | Maple |
| Klavye Ağacı | Maple |
| Klavye Yarıçapı | 350mm |
| Renk | Yellow w/ Tiger Graphic |
| Eşik Genişliği | 43mm |
| Eşik Tipi | Locking |
| Sap Profili | Thin U |
| Perdeler | 22 XJ |
| Donanım Rengi | Black |
| Askı Düğmeleri | Standard |
| Burgular | LTD |
| Köprü | Floyd Rose Special |
| Köprü Manyetiği | ESP LH-150B |
| Orta Manyetik | |
| Sap Manyetiği | |
| Elektronikler | Passive |
| Kontroller | Volume |
| Teller | D'Addario XL120 (.009/.011/.016/.024/.032/.042) |
| Kutu / Kılıf |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!