ESP LTD James Hetfield Signature Vulture Black Satin Elektro Gitar
(0) Yorum - 0 Puan
Kategori
Stok Kodu
c_LVULTUREBLKS
*17.263,70 TL den başlayan taksitlerle!
92.024,00 TL
ESP LTD James Hetfield Signature Vulture Black Satin Elektro Gitar
ESP ve James Hetfield, en yeni vizyonunu, Vulture adını verdikleri benzersiz bir V tasarımını sunmak için bir kez daha güçlerini birleştiriyor. En yeni imzalı modelinde EMG Het Set manyetikler, set-neck yapısı ve özel kakmalı abanoz klavye bulunuyor.
Teknik Özellikler
| Gövde Yapısı | Set-Neck |
|---|---|
| Skala | 24.75" |
| Gövde Ağacı | Mahogany |
| Üst Kapak | |
| Sap Ağacı | 3Pc Mahogany |
| Klavye Ağacı | Macassar Ebony |
| Klavye Yarıçapı | 350mm |
| Renk | Black Satin |
| Eşik Genişliği | 42mm |
| Eşik Tipi | Molded |
| Sap Profili | Thin U |
| Perdeler | 22 XJ |
| Donanım Rengi | Black Satin |
| Askı Düğmeleri | Standard |
| Burgular | LTD Locking |
| Köprü | TonePros Locking TOM & Tailpiece |
| Köprü Manyetiği | EMG JH ‘HET’ Set Brushed Black Chrome |
| Orta Manyetik | |
| Sap Manyetiği | EMG JH ‘HET’ Set Brushed Black Chrome |
| Elektronikler | Active |
| Kontroller | Volume/Volume/Toggle Switch |
| Teller | D'Addario XL110 (.010/.013/.017/.026/.036/.046) |
| Kutu / Kılıf | Hardcase |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!