ESP LTD M-201 Black Satin Elektro Gitar
(0) Yorum - 0 Puan
28.876,00 TL
ESP LTD M-201 Black Satin Elektro Gitar
LTD M-201, ciddi performanslar için tasarlanmış bir gitarı ciddi paralar harcamadan edinmenizi sağlar. Klasik ESP M (Mirage) şekline dayanan M-201, LTD M Serisindeki diğer birçok gitar gibi hızlı bir his ve harika bir ton sunar; maun gövdeye ve rahat, ekstra ince U şeklinde üç parçalı akçaağaç sapa sahiptir. Kavrulmuş jatoba klavyesi siyah kenar şeridi, ofset nokta işlemeler ve 24 ekstra jumbo perdeye sahiptir. M-201'deki bileşenler arasında, tellerin gövdeden geçtiği LTD sabit hardtail köprü bulunur. M-201'in yıldızı, antika nikel kaplamalı tek doğrudan monte edilmiş ESP LH-150B manyetiğidir. LH-150B'nin yüksek çıkışı rock ve metal için mükemmeldir, ancak push-pull ses düğmesiyle tek bobinli sesler için de bölünebilir.
Teknik Özellikler
| Gövde Yapısı | Bolt-On |
|---|---|
| Skala | 25.5" |
| Gövde Ağacı | Mahogany |
| Üst Kapak | |
| Sap Ağacı | 3Pc Maple |
| Klavye Ağacı | Roasted Jatoba |
| Klavye Yarıçapı | 350mm |
| Renk | Black Satin |
| Eşik Genişliği | 43mm |
| Eşik Tipi | Molded |
| Sap Profili | Extra Thin U |
| Perdeler | 24 XJ |
| Donanım Rengi | Black |
| Askı Düğmeleri | Standard |
| Burgular | LTD |
| Köprü | LTD Fixed Bridge w/ String Thru |
| Köprü Manyetiği | ESP LH-150B *(Pull Volume for Split) |
| Orta Manyetik | |
| Sap Manyetiği | |
| Elektronikler | Passive |
| Kontroller | Master Volume(Push/Pull) |
| Teller | D'Addario XL110 (.010/.013/.017/.026/.036/.046) |
| Kutu / Kılıf |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!