ESP LTD MAX-200-RPR Military Green Satin Elektro Gitar
(0) Yorum - 0 Puan
Kategori
Stok Kodu
c_LMAX200RPRMGS
*7.022,06 TL den başlayan taksitlerle!
37.431,00 TL
ESP LTD Max-200-RPR Military Green Satin Elektro Gitar
1984 yılında Max Cavalera, kardeşiyle birlikte etkili thrash/groove metal grubu Sepultura'yı kurarak müzik tarihini değiştirdi. O zamandan beri Max, Soulfly ve Cavalera Conspiracy gibi saygın gruplarda yer aldı ve ESP de bu yolculuğun her aşamasında ona eşlik etti. En yeni LTD Signature Series gitarı MAX-200 RPR, keskin ve iddialı bir şekle sahip olup, noktaların ve kıvrımların muhteşem bir birleşimini sunuyor. Cıvatalı bağlantı yapısına sahip olan gitar, ıhlamur ağacından yapılmış gövdeye ve 22 ekstra jumbo perdeye sahip ince U şeklinde akçaağaç sapa ve Max'in kişiselleştirilmiş kakmalarına sahip kavrulmuş jatoba klavyeye sahiptir. Gitar ayrıca bir çift ESP Designed LH-150 manyetik içerir. Askeri Yeşil Saten kaplama seçeneğiyle mevcuttur.
Teknik Özellikler
| Gövde Yapısı | Bolt-On |
|---|---|
| Skala | 24.75" |
| Gövde Ağacı | Basswood |
| Üst Kapak | |
| Sap Ağacı | Maple |
| Klavye Ağacı | Rosewood |
| Klavye Yarıçapı | 350mm |
| Renk | Military Green Satin |
| Eşik Genişliği | 42mm |
| Eşik Tipi | Molded |
| Sap Profili | Thin U |
| Perdeler | 22 XJ |
| Donanım Rengi | Black Nickel |
| Askı Düğmeleri | Standard |
| Burgular | LTD |
| Köprü | TOM & Tailpiece |
| Köprü Manyetiği | ESP LH-150B |
| Orta Manyetik | |
| Sap Manyetiği | ESP LH-150N |
| Elektronikler | Passive |
| Kontroller | Volume/Tone/Toggle Switch |
| Teller | D'Addario XL110 (.010/.013/.017/.026/.036/.046) |
| Kutu / Kılıf |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!