ESP LTD VOLSUNG-200 BLKS Lars Frederiksen Signature Elektro Gitar
ESP LTD Volsung-200 BLKS Lars Frederiksen Signature Elektro Gitar
Punk rock dünyasında, efsanevi Rancid grubunun etkili gitaristi Lars Frederiksen kadar saygı gören az sayıda gitarist vardır. ESP ve Lars, LTD Volsung-200 ile bu gitarın görünümünün, hissiyatının ve sesinin enerjisini daha birçok müzisyenin deneyimlemesinin önünü açıyor. Çift boynuzlu ESP Viper gövde stiline dayanan Volsung, daha da sadeleştirilmiş olup, gitarın hafifliğini koruyarak enerji dolu canlı performanslar ve uzun kayıt/yazma/jam seansları için ideal hale getiriyor. 24,75 inç ölçekli, set-neck yapım tekniğiyle üretilen bu gitar, maun gövdeyi üç parçalı maun sapla birleştiriyor. Volsung-200, noktalı işlemeli gül ağacı klavyeye ve 22 ekstra jumbo perdeye sahip. Siyah krom donanımı, Siyah Saten kaplamasını tamamlıyor. Volsung-200'ün bileşenleri arasında LTD akort burguları, LTD tune-o-matic köprü ve kuyruk parçası ve özel siyah krom kapaklı ve açık kutuplu, beğenilen, güçlü ESP Designed LH-150 pasif manyetikler bulunuyor. Çoğu Viper modelinin aksine, Volsung-200 üç kontrol düğmesi sunuyor; her manyetik için ayrı ses kontrolü, ton kontrolü ve manyetik seçici mevcut.
Teknik Özellikler
| Gövde Yapısı | Set-Neck |
|---|---|
| Skala | 24.75" |
| Gövde Ağacı | Mahogany |
| Üst Kapak | |
| Sap Ağacı | 3Pc Mahogany |
| Klavye Ağacı | Rosewood |
| Klavye Yarıçapı | 350mm |
| Renk | Black Satin |
| Eşik Genişliği | 42mm |
| Eşik Tipi | Molded |
| Sap Profili | Thin U |
| Perdeler | 22 XJ |
| Donanım Rengi | Black |
| Askı Düğmeleri | Standard |
| Burgular | LTD |
| Köprü | TOM & Tailpiece |
| Köprü Manyetiği | ESP LH-150B (w/ Custom Cover - Black Chrome w/ Poles) |
| Orta Manyetik | |
| Sap Manyetiği | ESP LH-150N (w/ Custom Cover - Black Chrome w/ Poles) |
| Elektronikler | Passive |
| Kontroller | Volume/Volume/Tone/Toggle Switch |
| Teller | D'Addario XL110 (.010/.013/.017/.026/.036/.046) |
| Kutu / Kılıf |