Kurzweil CUP E1 Mat Beyaz Dijital Piyano
(0) Yorum - 0 Puan
39.393,00 TL

Kurzweil CUP E1 Mat Beyaz Dijital Piyano

128 Polifoni
CUP E1, zahmetsiz ve akıcı performanslar için 128 polifoni notası sağlar.

16 Enstrüman Sesi
KORE 1.0 (128MB) bankası ile Alman D kuyruklu piyanodan yaylılara kadar profesyonel sesler.

Bluetooth + MIDI
Akıllı cihazlarınızı kablosuz bağlayın; hoparlörlerden müzik çalın veya MIDI olarak kullanın.

40W Ses Sistemi
Çift 20W dijital amplifikatör ile güçlendirilmiş entegre 2 hoparlörlü stereo sistem.

Bölme & Katman
Ayarlanabilir split noktasıyla ikili performans kombinasyonları oluşturun.

Eğitim & Metronom
Pratik yapmak için 55 eğitici şarkı ve 11 metronom zaman işareti.

MIDI Kaydedici
Sezgisel 2 kanallı kaydediciyle kendi performanslarınızı anında kaydedin.

USB Ses + MIDI
Tek USB kablosu ile Mac/PC bağlantısı ve kayıt yazılımı entegrasyonu.
Teknik Özellikler
| Klavye: | 88 tuş, tam ağırlıklı, 4 kademeli, hammer-action (Çekiç aksiyon) ve ayarlanabilir tuş hassasiyetli (H1 Ivory) |
| Klavye Hassasiyeti | 4 kademe |
| Ekran | LCD |
| Ses Bankası | KORE 1.0 (128MB) |
| Polifoni | 128 |
| Fabrika Programı: | 16 ses |
| Performans Modları: | Split / Layer / Duo |
| Transpoze: | Var, herhangi bir tuşa tam transpozisyon, +/- bir oktav |
| Ses: | +/- 100 cents |
| Efektler: | EQ, Reverb, Chorus |
| Metronome: | Var |
| Demo: | 8 |
| Kaydedici/Sıralayıcı: | 2 kanallı, 2 şarkı |
| Ses Sistemi: | 40 Watt (2 x 20W), 2-hoparlörlü, stereo ses sistemi |
| Analog Girişi: | Stereo 1/8″ |
| Analog Çıkışı: | (1) 1/4″ stereo |
| Kulaklık Girişi: | (2) 1/4″ headphone outputs |
| MIDI: | USB ve Bluetooth ile |
| USB MIDI: | Var |
| USB Audio: | Var |
| Bluetooth Audio: | BT 5.0 Audio Reception |
| Bluetooth MIDI: | Var |
| Pedallar: | (1) Sustain (half-damper support) |
| (1) Sostenuto pedal | |
| (1) Soft pedal input | |
| Dahili Aksesuarlar: | Adaptör, tabure, kulaklık, kulaklık asacağı |
| Renk / Cila: | Beyaz / Mat |
| Yükseklik: | 33.3″ (84.5 cm) |
| Derinlik: | 17.4″ (44.1 cm) |
| Genişlik: | 54.5″ (138.5 cm) |
| Ağırlık: | 109.3 lb (49.58 kg) |
| Güç Kaynağı: | Harici 12VDC 2A Adaptör |
Ürün Tanıtım Videosu
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!