Kurzweil CUP P1 Gülağacı Dijital Piyano
(0) Yorum - 0 Puan
68.375,00 TL

Kurzweil CUP P1 Gülağacı Dijital Piyano

H1 Ivory
4 bölgeli kademeli, çekiç aksiyonlu klavye ve sentetik fildişi dokusuyla gerçek piyano hissi.

256 Polifoni
Zahmetsiz performanslar için kesintisiz 256 sesli polifoni desteği.

28 Enstrüman Sesi
KORE 2.0 2GB ses bankası ile Alman 9′ kuyruklu piyano ve yüksek kaliteli örnekler.

Bölmeler ve Katmanlar
Ayarlanabilir bölünme noktasıyla performans kombinasyonları oluşturun.

Ritim Eşliği
Çeşitli müzik tarzlarından önceden programlanmış destek ritimleri.

Bluetooth Ses + MIDI
Akıllı cihazınızı kablosuz bağlayın, yerleşik hoparlörleri kullanın.

USB Ses + MIDI
Tek kablo ile DAW'ınızla hem MIDI hem de ses kaynağı olarak bağlantı.

30W - 4 Hoparlör
15W dijital amplifikatörlerle desteklenen entegre 4 hoparlörlü sistem.
Teknik Özellikler
| Klavye: | 88 tuş, tam ağırlıklı, 4 kademeli, hammer-action (Çekiç aksiyon) ve ayarlanabilir tuş hassasiyetli (H1 Ivory) |
| Klavye Hassasiyeti: | 4 kademe |
| Ekran: | LCD |
| Ses Bankası: | KORE 2.0 (2GB) |
| Polifoni: | 256 voice |
| Fabrika Programı: | 28 |
| Performans Modları: | Split / Layer / Duo |
| Transpoze: | Var, herhangi bir tuşa tam transpozisyon, +/- bir oktav |
| Ses: | +/- 100 cents |
| Efektler: | Reverb, Chorus, EQ (Bass and Treble) |
| Ritim Kalıpları: | 10 |
| Metronom: | Var |
| Kaydedici/Sıralayıcı: | 1 kanallı, 1 şarkı |
| Ses Sistemi: | 30 Watt (2 x 15W), 4 hoparlörlü, stereo ses sistemi |
| Analog Girişi: | (1) 1/8″ stereo |
| Analog Çıkışı: | (2) 1/4″ sol/sağ |
| Kulaklık Girişi: | (2) 1/4″ |
| MIDI: | USB ve Bluetooth ile |
| USB: | Ses/MIDI/Sistem Güncellemeleri (flash sürücü aracılığıyla) |
| Bluetooth: | BT 5.2 Audio/MIDI |
| Pedallar: | 3 pedals (soft, sost, sustain-yarı damperli) |
| Dahili Aksesuarlar: | Adaptör, tabure, kulaklık, kulaklık asacağı |
| Renk/Cila: | Gülağacı / Mat |
| Yükseklik: | 33″ (85.6cm) |
| Derinlik: | 20″ (50.8cm) |
| Genişlik: | 54.8″ (138.3cm) |
| Ağırlık: | 124.3 lb (56.4kg) |
| Güç Kaynağı: | Harici 12VDC 2A Adaptör |
Ürün Tanıtım Videosu
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!