Nux NRO-6 63 Diamond Preamp-Overdrive Pedalı
(0) Yorum - 0 Puan
2.148,00 TL
Nux NRO-6 63 Diamond Preamp-Overdrive Pedalı



Dün… Bir kez daha…
Reissue serisinin bir parçası olan 63’ Diamond, efsanevi VOX AC-30 amfisinin modern bir yeniden yorumudur. Ses ve Master kontrolleri, rock’n roll’un altın çağına karakteristik AC serisi parlaklığıyla geri dönmenizi sağlar. Top Boost anahtarı ise yüksek frekansları daha da öne çıkarır. Bu pedal tamamen retro ruhu yansıtır.


Genel Bakış
| Ön Amplifikatör Karakteri | Altın çağ VOX AC-30 tarzı |
| Tasarım | Klasik düğmeler ve retro panel |
| Top Boost | Yüksek frekans vurgusu için anahtar |
| Bypass | Gerçek bypass donanım anahtarı |
Teknik Özellikler
| Giriş Empedansı | 1 MΩ |
| Çıkış Empedansı | 1 kΩ |
| Akım Çekişi | < 10 mA |
| Güç | 9V pil veya 9V DC harici adaptör (min. 300 mA) |
| Boyutlar | 121 × 77 × 48 mm |
| Ağırlık | 230 g |
Video
Bu ürün beraberinde Güç Kaynağı (Adaptör) dahil değildir.
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!